Nasıl Yapıyoruz ?

İnternet Sitesi ;

Projelendirme Aşaması:

Doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur. Bu aşamada  firma ve firmanın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Ürün veya hizmetlere dair, resim, açıklama, teknik dökümanlar, referanslar ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir.   İlgili siteler araştırılır. Web sitesinin alan adı ve hosting ihtiyaçları belirlenir.
Analizlerden elde edilen bilgiler ışığında web sitesinin kurgulaması yapılır.
Teknoloji Seçimi:
Web sitesinin kurgulanmasından sonra projenin hazırlanacağı platform ve teknolojilere karar verilir. Site php yazılım mı yoksa wordpress mi olacak,  sitede veritabanı kullanılacak mı, kullanılacaksa hangi veritabanı(acces, mysql, mssql, oracle) kullanılacak karar verilir.
Tasarım süreci:
Renk paletlerinin seçimi, logo, banner  ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Diğer aşamalar gibi bu aşamada da çok iddalı olan deltawebsistem müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir. Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizinde fikri alınarak  şekillendirilir.
Yazılım Süreci:
Site içeriğinin web sitesinde nasıl verileceği, hangi bilgilerin hangi ortamlarda saklanacağı ve ziyaretçiler ile nasıl interaktif bir iletişim kurulacağı belirlendikten sonra veritabanı oluşturulması, admin paneli ve içerik yönetim sisteminin programlanması ve kullanıcı tarafının kodlanmasıyla yazılım sürecine devam edilir.
Test Süreci:
Yazılım Süreci tamamlandıktan sonra Browser testleri, hız testleri, gerekirse stres testi, site de yalnış ve ya kırık linklerin kontrolü, Web standartlarına uygunluğunun denetlenmesi,  Tüm ekran çözünürlüklerinde teste tabi tutulması gibi testler yapılır.
Yayınlanma ve yayın sonrası aşamalar:
Testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan proje uygun ve hızlı bir hostingle yayına başlar. Zaten arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış ve tasarlanmış sitede anahtar kelimeler  ön plana çıkarılır ve google, yahoo, msn gibi arama motorlarına kayıt yaptırılır. Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi ile ilgili eğitimlerden sonra  site müşterimize teslim edilir.

Bu aşamadan sonra da  adwords, seo çalışmaları ve her türlü sorununuz için daima yanınızdadır.

Dijital Dedektiflik ;

Bu hizmetimiz için sizleri biraz bekleteceğiz. İşlemin legal yapılması konusunda sertifikasyon ve eğitim işlemleri devam etmektedir.


SEO Ajansı ;
İnternet, bilişim adına herşey, bizim işimiz! Kaliteli ve güvenilir kod yapımızla modern, kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri tasarlıyoruz. Bunları yaparken görselliğe ve mobil uyumuna son derece dikkat ediyoruz. Alışa gelmiş çerçeve içi yazı-resim tasarım fakirliğine karşı duruyor, hayallerimizi konuşturuyoruz. SEO çalışmalarıyla internet ortamındaki işletmenizi bir şehrin en güzel en işlek caddesi konumunda olan, internetin en işlek mekanı Google’ da ilk sayfada sıralıyoruz. Reklam çalışmalarıyla bu süreci kısaltmayı, rakiplerin önüne geçmeyi hedefliyor ve gerçekleştiriyoruz. Google Adwords ve Dijital Pazarlama Sertifikalı uzman ekibimiz tarafından yönetilen bu süreç bir iş değil bir sistemdir.


Sosyal MedyaTakibi ;

 1. Ürün ve Hizmet Analizi: Bu aşamada ürün ya da hizmetin analizinin yapılması gerekmektedir. Ürün veya hizmetlerin özellikleri neler, yaşamımızdaki yeri nedir, ne olabilir, bu ürün veya hizmetlerin yararları nelerdir vb. soruların cevaplarına ulaşılarak bir bilgilenme çalışmasının hazırlanması gerekir. Ürün ya da hizmet hakkındaki tüm detayların ve firmanın pazardaki konumunun ne olduğunun bilinmesi gerekir. Ayrıca ürün şu an hangi dönemindeyse (giriş, gelişim, büyüme, düşüş) sosyal medya çalışması ona göre devam ettirilmelidir.
 1. Hedef Kitle Tespiti: Ürünün, hizmetinin veya kampanyanın bilinirliğini arttırmak açısından hangi hedef kitleye hitap edeceğinin belirlenmiş olması gerekir. Belirlenen hedef kitlenin yapısıyla ürün, hizmet ve kampanyanın yapısı uyumlu olmalıdır. Bu yüzden hedef kitle belirlenirken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlar;
 1. Yaş aralığı
 1. Cinsiyet
 1. Medeni durum
 1. Sosyoekonomik düzen
 1. Meslek
 1. Eğitim
 1. Kişisel ilgi alanları
 1. Tüketim alışkanlıkları
 1. Sosyal Medya Modellerinin Tercihi ve Yöntemleri: Sosyal medya çalışmasının en kilit noktası bu aşamadadır. Bu aşamada hedef kitleye direkt olarak ulaşılabilecek sosyal medya modeli seçilmelidir. Aynı zamanda hangi bölgelerde, hangi kitleler, hangi araçları kullanıyor iyi analiz edilmelidir. Bu aşamada ilk aşamanın etkileri büyüktür. Sosyal medya çalışmasının etkili olmasının bir diğer unsuru da geleneksel medya ile olan ilişkilerdir.
 1. Hedeflenen Oranların Analizi: Sosyal medya planlamasının ne kadar etkili olduğunu açığa çıkaran aşamadır. Bu aşamada belli aralıklarda yapılacak olan testlerle hedef kitleyle iletişime geçilmeli ve ne istedikleri anlaşılarak, bu isteklere uygun içerik düzenlemesi yapılmalıdır.
 1. Bütçe Değerlendirmesi: Çalışmaların olumlu sonuç verdiği oranla harcanan bütçe oranı kıyaslanmalıdır. Eğer hedeflere ulaşılıyorsa firma hiçbir zarar görmeden çalışma sürecini atlatıyor demektir.
 1. Raporlama ve Değerlendirme: Sosyal medya çalışmasının son aşamasıdır. Tüm çalışma sürecinin değerlendirmesi bu aşamada yapılır. Çalışma sırasında yapılan analizler raporlanarak firmaya ulaştırılır. Bu raporlama sonucunda; kampanyanın ne kadar başarılı olduğu, hangi kısımlarda başarılı olduğu, hangi kısımlarda başarısız olduğu ve bütçeye uygunluğu çıkartılır. Çıkartılan sonuçlar sayesinde çalışma sürecinde iyileştirmeler yapılabilir.

Toplu SMS;

HIZLI, ETKİLİ VE KİŞİSEL İLETİŞİM

SMS, bugün hala en akılda kalır ve kişiye özgü iletişim yolu olmayı sürdürüyor. Şunu bir düşünün: ortalama her mesajın iletilmesi 6 saniye sürüyor ve alıcıların %90'ı bu mesajı 5 dakika içinde okumuş oluyor.

Bugün dünyada 5 milyar cep telefonu kullanılıyor, ki bu sayı en büyük sosyal paylaşım sitesinin kullanıcı sayısının 5 katı kadar ve cep telefonları yoluyla mevcut ve yeni müşterilere ulaşma fikri cazibesini her geçen gün artırıyor.

İHTİYACI BELİRLEMEK
Ürünlerinizin reklamını yapmak, ilan vermek veya kampanya yapmak istiyorsanız; ve müşterinize bu bilgiyi hemen bir SMS yoluyla cebine kadar göndermek istiyorsanız Sms Vitrini 'in Toplu SMS hizmetinden daha iyi bir çözüm alternatifiniz yok.

TOPLU SMS
Sms Vitrini'in mesajlaşma platformu 180 ülkeden 900'ü aşkın mobil şebekeyi kapsar. Geniş özellikli web ve masaüstü uygulamalarımız, herhangi bir uygulamaya tamamen entegre olabilen güçlü API desteğimiz ve bunlarla birlikte gelen 7/24 teknik destek servisimiz işlerinizin etkin ve kesintisiz bir şekilde sürdürülmesini sağlar.

GENİŞ ÖZELLİKLİ ÇÖZÜMLER
 •  Sıra beklemeden, yüksek miktarlarda mesaj iletimi
 •  Mobil operatörlere direkt bağlantılar
 •  Gerçek zamanlı iletim raporları
 •  Güçlü SMS mesajlaşma ve hesap yönetimi web portalı
 •  Kurumsal düzeyde API desteği